twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
4 Ara

Bu sayfamızda matematik de bölümler yani basamaklar konusu daha somut hale getirebilirsiniz.    

28 Kas

Kağıt bardak ile sayı öğretimi etkinliği Bu etkinliği evde veya okulda çok rahat uygulayabilirsiniz.Plastik veya karton bardak kullanılarak miniklerimizle matematik etkinlikleri yapmak daha eğlenceli hale gelecektir.İyi eğlenceler…  

27 Kas

Renk ve sayı eşleştirme oyunu  

25 Kas

Bu sayfamızda yer alan sayı kartları ile manda etkinliği sayesinde sayılar ve o sayılar arasındaki büyük küçük karşılaştırmasını eğlenceli hale getirebilirsiniz.    

16 Kas

Bu sayfamızda çocuklarımızın sayı saymayı daha somut ve kalıcı öğrenmesine yardımcı olacak etkinlikler yer almaktadır.    

9 Kas

Bu sayfamızda toplama,çıkarma,bölme,çarpma işlemleri ile ilgili etkinlik sayfalarımız yer almaktadır.Bu ve buna benzer etkinlikler ile çocuklarımıza dört işlemi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.  

7 Kas

Bu sayfamızda matematikdeki toplama işlemini ve aynı zamanda renkleri kapsayan etkinlik örnekleri yer almaktadır.  

5 Kas

Bu sayfamızda çocuklarımızın sayıları eğlenerek saymasını sağlayacak aynı zamanda parmak kaslarını geliştirecek sayılarla resim tamamlama etkinlikleri yer almaktaďır. İyî eğlenceler😊😊  

1 Kas

Bu çalışmayı bize gönderen değerli öğretmen arkadaşımıza çok teşekkür ediyoruz.Emek sarf edilerek yapılan bu çalışma ingilizce öğretmenlerimiz için fikir kaynağı olacaktır.Okul öncesi ingilizce öğretiminde de kullanılabilecek bir çalışmadır.İyi çalışmalar… Emek en büyük sermayedir.  

30 Eki

Bu sayfamızda yer alan e ğlenceli sayı etkinliklerimiz sayı saymamıza yardımcı olacaktır.  

18 Eki

Bu sayfamızdaki etkinliklerimizi yaparak hem sayıları öğrenip hem boyama yaparak ince motor parmak kaslarının gelişmesini sağlayabilirsiniz.  

15 Eki

Bu sayfamızda harika ve çocuklarımızın yanındaki nesneleri sayarak somut kalıcı şekilde öğrenmelerini sağlayabilirsiniz.  

5 Eki

Bu sayfamızda eğlenceli sayı kartlarımız bulunmaktadır.Burada bulunan kartlara sayı adetleri kadar ağaca oyun hamuru,boncuk,pon pon ve benzeri tarza nesneler koyup çocuklarımızın kalıcı ve somut olarak öğrenmesini sağlayabilirsin.  

29 Eyl

Bu sayfamızda eğlenceli ve öğretici sayılarla işlem etkinliğimiz yer almaktadır.  

25 Eyl

Bu sayfamızda çocuklarımıza eğlenerek ve ezbere gerek kalmayacak şekilde kalıcı olarak sayıları öğretebileceğimiz etkilerimiz yer almaktadır.  

Preschool Activities Okul Öncesi Etkinlik Preschool Activities İlkokul etkinlikleri preschool