twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
13 Oca
  • Bu sayfamızda birinci sınıf öğrencilerimiz için hazırlanmış olan yarıyıl tatil ödev etkinliği yer almaktadır.Üç yıl önce yani birinci sınıf okuturken kitapçık haline getirip verdiğim bu ödevden çok güzel geri dönüşümler almıştım.İçinde kelime okumalarının,cümle okumalarının,metinlerin,bilmecelerin ve boyamaların olduğu bu ödev çocuklarımıza çok şey katacaktır.
  • Birinci sınıfa giden öğrencilerimiz gerçekten çok yorulmaktadırlar.Onları sıkmayacak,eğlendirebilecek ödevlerin verilmesi çok önemlidir.Bu ödev renkli çıktı alınarak kitap halinde çocuklarımıza sunulmalıdır.İki adet kikaye kitabı şeklinde hazırlanmış bu ödevin birinci bölümü metin ağırlıklı iken ,ikinci bölümü kelime ağırlıklıdır.
  • Zip dosyası halinde indirebileceğiniz bu etkinlik,üç yıl önce eğitimhane forum sayfasında http://www.egitimhane.com/1-sinif-hecelemeden-okuma-ve-onemi-k141602-0.html bir öğretmen arkadaşımız tarafından hazırlanmış ve bizlere sunulmuştu.
  • Uzun r öğretmenimizin liderliğinde açılan o forum sayfasında çok harika paylaşımlar yapılmıştır.Bu güzel ödevi hazırlayan öğretmenimize de çok tesşekkür ediyoruz.

Birinci sınıf yarıyıl tatil ödevi etkinliği

Birinci sınıf sömestır tatil kitabı etkinliği

Yarıyıl ödev kitapçığı

1.sınıf yarıyıl ödevi

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ:

15 TATİL KİTABVI

 

Bir Yorum Yaz:

Preschool Activities,crafts Homeschool,montessori at home