HAYVANLAR

Aç Tırtıl Etkinlikleri

Kitap Etkinlikleri

Bu sayfada değerli annemiz Hilal Acar Yılmaz’ın güzel prensesi için hazırladığı aç tırtıl  etkinlikleri bulunmaktadır.Birbirinden güzel etkinliklerini bizimle paylaştığı için kendisine çok teşekkür ederiz.Bu güzel prensesi http://birkucucukzeynepcik.blogspot.com.tr/ buradan takip edebilirsiniz. Emeğinize ellerinize sağlık.

Aç_Tırtıl_kitap

  • Aç tırtıl kitabı, renkli resimleri ve sade diliyle özellikle okul öncesi çocuklarına eğlenceli okuma deneyimi yaşatarak kitap sevgisi kazandırmaya yardımcı oluyor.Kitap bir tırtılın kelebeğe dönüşmeden önceki maceralarını ele almaktadır.Kitapta çocukların anlayabileceği basit bir dille sayılar, haftanın günleri, yiyecekler ve kelebeğin hayatının aşamaları anlatılıyor.

aç_tırtıl_kitabı

aç_tırtıl_kitabı_etkinlikleri

tırtıl_etkinlikleri

tırtıl_eğlenceli_etkinlikler

evadan_kelebek

tırtılın_kelebeğe_dönüşü

  • Hilal hanım  evadan hazırladığı bu muhteşem materyaller ile Aç tırtıl kitabını öyle güzel somutlaştırmış ki kitaba olan hayranlığı daha da arttırmış.Siz de kitap incelemelerinizi ve okumalarınızı bu tarz materyaller ile destekleyerek çocuğunuzun dil gelişimine eğlenceli bir şekilde katkı sağlayabilirsiniz.

Çocuklar için En Güzel Kitaplar

Bu sayfada değerli annemiz Zekiye Genç Alaca’nın yakışıklı kuzusuna hazırladığı tırtıl etkinlikleri yer almaktadır. Paylaşım için kendisine tekrar çok teşekkür ederiz.Ellerinize emeğinize sağlık.Bu tatlı kuzuyu Alaca Bebeğin Oyun Günlüğü isimli facebook sayfasından takip edebilirsiniz.İyi eğlenceler  🙂

tırtıl_duyusal_etkinlikler

tırtıl_günlük_yaşam_becerileri

tuvalet_rulosundan_tırtıl_yapımı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu