twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
25 May

Bu sayfada değerli annemiz Hilal Acar Yılmaz’ın güzel prensesi için hazırladığı aç tırtıl  etkinlikleri bulunmaktadır.Birbirinden güzel etkinliklerini bizimle paylaştığı için kendisine çok teşekkür ederiz.Bu güzel prensesi http://birkucucukzeynepcik.blogspot.com.tr/ buradan takip edebilirsiniz. Emeğinize ellerinize sağlık.

Aç_Tırtıl_kitap

  • Aç tırtıl kitabı, renkli resimleri ve sade diliyle özellikle okul öncesi çocuklarına eğlenceli okuma deneyimi yaşatarak kitap sevgisi kazandırmaya yardımcı oluyor.Kitap bir tırtılın kelebeğe dönüşmeden önceki maceralarını ele almaktadır.Kitapta çocukların anlayabileceği basit bir dille sayılar, haftanın günleri, yiyecekler ve kelebeğin hayatının aşamaları anlatılıyor.

aç_tırtıl_kitabı

aç_tırtıl_kitabı_etkinlikleri

tırtıl_etkinlikleri

tırtıl_eğlenceli_etkinlikler

evadan_kelebek

tırtılın_kelebeğe_dönüşü

  • Hilal hanım  evadan hazırladığı bu muhteşem materyaller ile Aç tırtıl kitabını öyle güzel somutlaştırmış ki kitaba olan hayranlığı daha da arttırmış.Siz de kitap incelemelerinizi ve okumalarınızı bu tarz materyaller ile destekleyerek çocuğunuzun dil gelişimine eğlenceli bir şekilde katkı sağlayabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz:

Preschool Activities,crafts Homeschool,montessori at home