twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
2 Ağu
 • Disiplin bir anlamda çocuğun sahip olduğu sorumluluklarıyla yaşantısındaki hareketlerinin, doğal ve sosyal sonuçlarını kabul etmesidir. Çocuğa istenilen davranış ve alışkanlıkları öğretmek, kendi kendini denetleme ya da iç denetim olan ahlak gelişimini sağlamaktır. Evde düzen, disiplin ortamı her zaman işleri daha da kolaylaştırır ve kontrol edilebilir hale getirir. Peki, evde disiplin ortamı sağlamak için neler yapmalısınız?İlgili görselleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz.
 • Çocuklar için Pozitif Disiplin Yöntemi konulu çalışmamızı buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.
 • KAMPANYA:Zekare Smart Görsel Dikkat Setleri’ni birçok kişi duymuştur.2-5,4-6,6-9 ve 9-12 yaş grupları için hazırlanmış olan bu setler çocuklarda birçok beceri gelişimini destekliyor.Çocuklar oyun oynayarak hiç farkında olmadan öğreniyorlar.Okul öncesi ve okul çağı çocukları için kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir set.Bizim de çok severek kullandığımız çocuklarımız için gerçekten özenle hazırlanmış bir set olan ZE² SMART Eğitim Setleri için Kontrol Yayıncılık ‘ın sitemize özel indirimleri var.Kontrol yayıncılık’ın sitesinde hediye çeki yazan kısma size vereceğimiz şifreyi yazdığınızda otomatik indirim kazanıyorsunuz.Hem de oldukça güzel bir indirim.Şifre:laleceren.Bu şifre ile alacağınız ürünleri indirimli olarak alıyor aynı zamanda da kargo ücreti de ödemiyorsunuz.Görselleri ile birlikte ayrıntılı incelemek isterseniz buradan inceleyebilirsiniz.

  zekare-eğitim-setleri-indirim

çocuğu tatlı dille disipline etmenn yöntemleriçocuklarda disiplin problemi

anne babalara önemli tavsiyeler çocuk ve disiplin üzerine çocuklar nasıl disipline edilir (2) çocuklar nasıl disipline edilir çocuklar ve disiplin sorunu çocuklar ve disiplin  çocuklarda disiplinde püf noktalar çocukları disipline etmede önemli noktalar çocukları tatlı dille disipline etmek

3 Responses to “Çocukları Tatlı Dille Disipline Etmenin Yöntemleri”

 1. Çocuklar İçin Büyük Anlama Sahip 20 Şey | Evimin Altın Topu
  10:14 am on Eylül 26th, 2016

  […] Tatlı Dille Disipline Etmenin Yöntemleri” konulu çalışmayı BURAYA TIKLAYARAK […]

 2. Çocuklarla Sağlıklı İletişim İçin | Evimin Altın Topu
  6:08 am on Kasım 29th, 2016

  […] Tatlı Dille Disipline Etmenin Yöntemleri” konulu çalışmayı BURAYA TIKLAYARAK […]

 3. Çocuk Yetiştirmenin Altın Kuralları | Evimin Altın Topu
  8:35 am on Şubat 22nd, 2017

  […] Tatlı Dille Disipline Etmenin Yöntemleri” konulu çalışmayı BURAYA TIKLAYARAK […]

Bir Yorum Yaz:

Preschool Activities,crafts Homeschool,montessori at home