twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
31 Mar

Bu sayfada “Çocuklarınıza Sevginizi Göstermenin 12 Yolu” konusu ile ilgili hazırlamış olduğumuz birtakım görseller mevcuttur.

“Çocuğunuzu Büyütürken Yapmanız Gerekenler” konulu çalışmamızı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Çocuğunuzu Büyütürken Yapmanız Gerekenler

“Çocuklara Okuma Alışkanlığı Nasıl Kazandırılır? ” konulu çalışmamızı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Çocuklara Okuma Alışkanlığı Nasıl Kazandırılır?

 • KAMPANYA:Zekare Smart Görsel Dikkat Setleri’ni birçok kişi duymuştur.2-5,4-6,6-9 ve 9-12 yaş grupları için hazırlanmış olan bu setler çocuklarda birçok beceri gelişimini destekliyor.Çocuklar oyun oynayarak hiç farkında olmadan öğreniyorlar.Okul öncesi ve okul çağı çocukları için kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir set.Bizim de çok severek kullandığımız çocuklarımız için gerçekten özenle hazırlanmış bir set olan ZE² SMART Eğitim Setleri için Kontrol Yayıncılık ‘ın sitemize özel indirimleri var.Kontrol yayıncılık’ın sitesinde hediye çeki yazan kısma size vereceğimiz şifreyi yazdığınızda otomatik indirim kazanıyorsunuz.Hem de oldukça güzel bir indirim.Şifre:laleceren.Bu şifre ile alacağınız ürünleri indirimli olarak alıyor aynı zamanda da kargo ücreti de ödemiyorsunuz.Görselleri ile birlikte ayrıntılı incelemek isterseniz buradan inceleyebilirsiniz.

zekare eğitim setleri indirim

 

çocuklarınıza sevginizi göstermenin 12 yoluanne baba çocuğuna sevgisini nasıl göstermeli çocuğuma sevgimi nasıl gösterebilirim çocuk eğitiminde temel kurallar çocuk gelişimi adına her şey çocuk ve aile tutumları çocuk ve aile çocuklara sevgi nasıl gösterilmeli çocukların ihtiyacı olan en önemli şey  çocuklarınıza sevginizi göstermenin yolları çocuklarınıza sevginizi nasıl gösterirsiniz çocuklarınızı sevin sevgimizi çocuklarımıza nasıl göstermeliyiz

3 Responses to “Çocuklarınıza Sevginizi Göstermenin 12 Yolu”

 1. Çocuklarla Sağlıklı İletişimde İpuçları | Evimin Altın Topu
  7:59 am on Nisan 3rd, 2016

  […] “Çocuklarınıza Sevginizi Göstermenin 12 Yolu” gönderisini aşağıdaki bağlantıya tıklayarak inceleyebilirsiniz. […]

 2. Anne Babalara 10 Güzel Öğüt | Evimin Altın Topu
  5:38 pm on Nisan 12th, 2016

  […] Çocuklarınıza Sevginizi Göstermenin 12 Yolu […]

 3. Bir Anne Ne se Çocuğu Da Odur | Evimin Altın Topu
  8:18 am on Aralık 1st, 2016

  […] “Çocuklarınıza Sevginizi Göstermenin 12 Yolu” konulu çalışmamızı buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. […]

Bir Yorum Yaz:

Preschool Activities,crafts Homeschool,montessori at home