twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
16 Ara

 

  • Eşleştirme becerisi,çeşitli özellikler açısından değerlendirerek desenle aynı olanı eşleştirme,benzer olanları eşleştirme,ilişkili olanları eşleştirme gibi becerileri kapsamaktadır.
  • Burada çocuklar görsel algılarını kullanmaktadır.Çocuklar eşleştirme davranışlarını 1-2 yaşlarında gösterebilmektedir.Küçük yaşlarda daha basit ve az sayıda nesneler ile eşleştirme yapılıp, yaş ilerledikçe daha karmaşık eşleştirme becerisi gerektiren çalışmalar sunulabilir.
  • Eşleştirme becerisinin gelişimi için çocuklarınıza hafıza kartları hazırlayabilir; dominolar, resimli tombalalar gibi eğitsel oyuncaklar sunarak bu beceri gelişimini destekleyebilirsiniz.

Bu sayfamızda okul öncesi dönemde kullanılabilecek fincan tabak eşleştirme çalışması yer almaktadır.İyi çalışmalar…

fincan_tabak_eşleştirme_ fincan_tabak_eşleştirme_aktiviteleri fincan_tabak_eşleştirme_ana_sınıfı fincan_tabak_eşleştirme_çalış fincan_tabak_eşleştirme_çalışması fincan_tabak_eşleştirme_etkinliği fincan_tabak_eşleştirme_ev_etkinliği fincan_tabak_eşleştirme_güzel fincan_tabak_eşleştirme_harika (2) fincan_tabak_eşleştirme_harika fincan_tabak_eşleştirme_küçük_yaş fincan_tabak_eşleştirme_okul_öncesi fincan_tabak_eşleştirme_renkli_harika fincan_tabak_eşleştirme_sayfaları

 

 

Bir Yorum Yaz:

Preschool Activities,crafts Homeschool,montessori at home