Hakkımızda

Doğduklarında yüreğimizi aydınlatan yavrularımıza…

2013 yılının ağustos ayında yüreğime dokunan bütün güzelliklere kapı açan sevgili kızım doğdu.

İlk yıl hep araştırmakla geçti

Neler yer?

Neler okur?

Neleri sever?

…….

Daha bir sürü şey…

İlk yaşını dolduran kızıma, sevgili eşim sayısız araştırmalar sayısız dosyalar hazırlamaya başladı.O kadar güzel etkinlikler yapmaya başladılar ki ben uzaktan hayranlıkla seyrettim.

2015 şubat ayında bu güzel etkinliklerin,duyusalların ve özgün çalışmaların sergilenmesi gerektiğini düşündüm ve çalışmalara başladım.

İş isim bulmaya gelince durakladım kaldım …Tanıdıklarımdan fikirler almaya başladım ama aklıma yatmayan birşeyler vardı klasik isimlerden uzak yeni bir şeyler bulmalıydım.

Hepimiz biliriz ki Anadolu da çocuklara altın top denir.Bunu kayın validem her bize gelmesinde tekrar eder saadetin kapısının parayla veya başka şeylerle açılmadığını sadece çocuklarla açıldığını söylerdi.Oradan da hareketle her evin kendine özgü bir altın topu olduğunu ve bu sitenin de eviminaltıntopu olması gerektiğini düşündüm.

Çalışmalarımızın özgün olması bizi değerli annelerimize ve değerli öğretmenlerimize daha da yaklaştırdı.Her gün gelen onlarca mesaj,teşekkür bizleri daha da gururlandırdı.Şuan 100.ooo den fazla facebook takipçimizle,5000 e yakın günlük ziyaretçimizle sizlerle olmaya devam ediyoruz.

Sizlerde yaptığınız özgün çalışmaları veya eğitim hakkında düşüncelerinizi  kocatepearslan@gmail.com  adresine gönderebilir bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Çocuklarımıza faydalı olduğuna inandığımız her türlü reklam anlaşması yukarıdaki iletişim formunu kullanarak bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Başa dön tuşu