twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
27 May

İLK_ETKİNLİK_KİTABIM_DİL_BECERİLERİ ilk_etkinlik_kitabım_düşünme_becerileri ilk_etkinlik_kitabım_matematik_beceriler

  • Hazırlayan:Elif Konar
  • Yayınevi:Erdem Yayınları
  • İlk Etkinlik Kitabım-Dil Becerileri:Dil Becerileri kitabı ile çocuklarımızın dil gelişimine destek olmak ve onlara rehberlik etmek amaçlanmıştır.Hazırlanan yönergeler, çocukların bilişsel, sosyal, duygusal, dil, psikomotor gelişimlerini, özellikle küçük kas becerilerini ve el-göz koordinasyonunu desteklemeyi, öz bakım becerilerini arttırmayı hedeflemektedir.
  • İlk Etkinlik Kitabım-Düşünme Becerileri:Kavram ve Renk kitabında kavramların ve renklerin öğretilmesine yardımcı olabilecek bilişsel etkinlik örnekleri yer almaktadır. Hazırlanan yönergeler, çocukların bilişsel, sosyal, duygusal, dil, psikomotor gelişimlerini, özellikle küçük kas becerilerini ve el-göz koordinasyonunu desteklemeyi, öz bakım becerilerini arttırmayı hedeflemektedir.
  • İlk Etkinlik Kitabım-Matematik Becerileri:Matematik Becerileri  kitabıyla da çocukların matematiksel sorgulama becerisi gelişirken problem çözmeleri, akıl yürütmeleri, matematiksel kavramları anlamlandırmaları kolaylaşacaktır. Kitaptaki etkinlikler ayrıca temel çizgileri tanıtarak kalemle yeni tanışan çocuğun kalem tutma ve kullanma becerisini de geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Biz de bu etkinlik kitaplarımızla çok severek vakit geçiriyoruz:) Keyifli çalışmalar 🙂

 

Bir Yorum Yaz:

Preschool Activities,crafts Homeschool,montessori at home