twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
16 Haz
 • Bu sayfada çocuklarınızla birlikte uygulayabileceğiniz eğlenceli konsantrasyon ve zeka gelişimi oyunlarının yer aldığı birtakım görseller bulunmaktadır.
 • Dikkat,konsantrasyon gelişimi doğumdan itibaren geliştirilebilen bir beceridir. Çocuğun uyaranları takip edebilmesi, odaklanma gücü ve süresi, nesneler arasındaki ilişkileri kavraması oldukça önemli süreçlerdir.Siz de evinizde bu tarz etkinliklerle çocuğunuzun dikkat ve konsantrasyon gelişimini destekleyebilirsiniz.
 • Fakat burada dikkat etmemiz gereken bir nokta söz konusu.Her çocuğun dikkat ve odaklanma süresi aynı değildir.Çocuklarımızı birbirleri ile kıyaslamayalım.Bizim tek yapmamız gereken çocuğumuzun yaşıyla birlikte aşama aşama gelişmekte olan konsantrasyon süresini dikkatli bir şekilde takip etmek ve onun öğrenme biçimlerini göz önünde bulundurarak gelişimine katkı sağlamaktır.
 • Değerli paylaşımları  Süper Anne facebook sayfasından takip edebilirsiniz.
 • ÇOCUKLAR İÇİN FARKLI DİKKAT VE ZEKA GELİŞİMİ OYUNLARI İÇİN TIKLAYINIZ.
 • Konsantrasyon ve zeka gelişimi adına çocuklarımız için özenle hazırlanmış Zekare Smart Görsel Dikkat Setleri için web sitemize özel kampanyamız bulunmaktadır. Tüm çocuklarımızın bu muhteşem eğitim setlerinden faydalanabilmesi dileğiyle..
 • Kontrol Yayıncılık web sitesinde (www.kontrolyayincilik.com) hediye çeki yazan kısma size vereceğimiz şifreyi yazdığınızda otomatik indirim kazanıyorsunuz.Hem de oldukça güzel bir indirim.Şifre:laleceren.Bu şifre ile alacağınız ürünleri indirimli olarak alıyor aynı zamanda da kargo ücreti de ödemiyorsunuz.Görselleri ile birlikte ayrıntılı incelemek isterseniz buradan inceleyebilirsiniz.

zekare-eğitim-setleri-indirim

konsantrasyon hafıza zeka gelişimi oyunlarıçocuklar için dikkat egzersizleri çocuklar için dikkat ve konsantrasyon oyunları çocuklarda dikkat eksikliğine çözümlerzeka gelişimi egzersizleri çocuklarda hafıza gelişimi için çocuklarda hafızayı geliştirmek için çocuklarda konsantrasyon gelişimi dikkat gelişimi için etkinlik örnekleri, eğlenceli dikkat etkinlikleri eğlenceli konsantrasyon oyunları eğlenzeli zeka gelişimi egzersizleri

3 Responses to “Konsantrasyon ve Zeka Gelişimi Oyunları”

 1. Recep Hilmi TUFAN
  5:33 am on Aralık 25th, 2016

  Güzel oyunlar var teşekkürler.

  Eğer görseller size aitse orada ciddi yazım hataları var bu da okuma keyfine gölge düşürüyor.

  Bilginize…

 2. admin
  8:44 am on Aralık 28th, 2016

  Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz ilgili görseller web sitemize ait olmayıp Süper Anne facebook sayfasından alıntıdır.Keyifli oyunlar.

 3. Çocuğunuzla 60 Güne 60 Oyun Önerisi | Evimin Altın Topu
  10:30 am on Ocak 18th, 2017

  […] Konsantrasyon ve Zeka Gelişimi Oyunları […]

Bir Yorum Yaz:

Preschool Activities,crafts Homeschool,montessori at home