BOYAMAİNCE MOTOR ETKİNLİKLERİKARMA KONULAR
Trend

Lol Bebek Boyama Sayfaları

Çocuklar İçin Lol Bebek Boyamaları

Lol bebek nedir?

Şimdilerde çocuklar arasında çok popüler olan bir oyuncak var. O da lol bebek, sürpriz bebekler. Hem oynamayı hem kutularını çocuklar çok seviyorlar. Bizlerde sizler için lol bebekleri derledik. Sayfamızdan ücretsiz olarak çıktı alabilir, evde veya okulda kullanabilirsiniz.

Özellikle bu boyamaları çocuklarımız okul öncesi dönemde ve ilk okulun ilk yıllarında çok severek yapmaktadırlar. Öğretmenlerimiz içinde rehber olması açısından bu tarz boyama etkinliklerine sitemizde yer vermeye çalışıyoruz.Sizler sitemizde çok popüler olan hayvanlar boyama sayfalarını da inceleyebilirsiniz.

Yorum bölümüne iyi dileklerinizi yazmanız bize geri bildiriminiz açısından çok önemlidir. Teşekkür ediyoruz.

40’ın üzerinde lol sürpriz bebek çişidi vardır. Bunlar hem çocukların hem anne babaların ilgisi haline gelmiştir. Sürpriz yumurtalardan 7 katman içinden çıkan lol bebekler çocukların heyacanını artırmaktadır.

Lol boyamaları da okul öncesinde olan çocuklar için çok büyük ilgi uyandıran boyamalardır. Bu sayfamızda sizler için özenle seçtiğimiz 20’nin üzerinde L.O.L sürpriz bebek boyama sayfaları vardır. Diğer boyama sayfalarımız için tıklayınız. İyi boyamalar.

Kızımla özenle çektiğimiz videomuzu izlemeyi unutmayın. Aşağıya şablonu da ekliyorum çıktı alıp sizde videoya bakarak etkinliği yapabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Fe8GnnztfqU&feature=youtu.be
lol bebek minyatür kutu yapımı

Ücretsiz Lol Bebek Boyama Sayfaları

lol bebek boyama
lol bebek boyama
lol bebek boyama
lol bebek boyama
lol bebek boyama
lol bebek boyama sayfası
lol bebek boyama sayfası

Buradan resim alarak boyamasını yapan ve sonra bize gönderen sevgili arkadaşıma teşekkür ediyorum. Videoların devamının geleceğini söyledi. Takip edebilirsiniz.

lol bebek boyama sayfası

 

lol bebek boyama sayfası

 

lol bebek boyama sayfası
lol bebek boyama sayfası
lol bebek boyama sayfası
lol bebek boyama sayfası

 

lol bebek boyama sayfası
lol bebek boyama sayfası
lol bebek boyama sayfası
lol bebek boyama sayfası
lol bebek boyama sayfası
lol bebek boyama sayfası
lol bebek boyama sayfası

 

lol bebek boyama sayfası
lol bebek boyama sayfaları

 

lol bebekler
lol bebek boyama aktiviteleri

 

harika lol bebek boyaması

 

lol bebek byama
en güzel lol bebek boyaması

 

 

 

lol bebek en güzel boyamaları


LOL Bebek Kutusu Nasıl Yapılır?

Bu videomuzda sizler için mini lol sürpriz bebek kutusu ve lil sister serisinden mini lol bebekler yaptık. Bunun için evde olan malzemeleri muhteşem çıktımızla birleştirdik. Eğer sizlerde bu etkinliği yapmak isterseniz yorum bölümüne fikirlerinizi ve mail adresinizi yazabilirsiniz. Taslak tarafınıza mail atılacaktır.

1-Videomuzu beğen

2-Yorum yap ve altına mail adresini yaz

3-Aynı etkinliği sende yap

https://www.youtube.com/watch?v=Fe8GnnztfqU&feature=youtu.be
lol bebek kutusu etkinliği

Lol bingo oyunumuz için bu sayfamızı ziyaret ediniz.Ayrıntılar için videomuzu izleyebilir kanalımızı takip edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=X27tHJzyxfQ&t=45s

Lol Bebek Etkinlikleri

Son dönemde dünyada trend olan L.O.L bebekler Türkiye’de de hayli meşhur olmaya başladı.Kızımda bunların en başında geliyor lol bebek etkinliklerini çok seviyor.Ben de onun için bir şeyler yaptım.Zamanla yaptığım etkinlikleri bu bölüme ekleyeceğim.

1-Lol Bebek Bingo Oyunu

Tombala ve Bingo gibi oyunlar çocukları hem eğlendirir hem de bilgilendirir. Yarışmayı, yenilmeyi, yenmeyi, oyun kurallarını öğrenir. Bunlar hayatta sürekli karşısına çıkan şeylerdir.

Bizde evde lol bebek bingo oyunu oynamaya karar verdik. Aşağıda nasıl oynandığını ve çektiğimiz videoyu yayınlayacağım.

Bingo oyunu Türkiye’de farklı mecralarda anılsa bile yabancı ülkelerde çocuk eğitiminde kullanılan bir etkinlik bir oyundur. Amacımız eğlenirken çocukların kurallara uyarak bir şeyler yapmaları gerektiği bilincini vermektir. Bu oyunu birçok temada birçok ünitede kullanabilirsiniz. Bunu geliştirmek biz öğretmenlere düşmektedir.

Lol Bebek Bingo Oyunu Nasıl Oynanır?

Öncelikle bunun için renkli çıktı almamamız gereken dosyalarımız var. Resimlerini ve pdf halini aşağıya ekliyorum.

Bu bölüme eklediğim 4 resim dosyamız çıktı alınarak oyunculara verilir. Bu oyunu 2-3 veya 4 kişilik oynayabilirsiniz.

bingo oyunu
bingo oyunu nasıl oynanır?
bingo oyunu etkinliği
çocuklar için bingo oyunu

Bu bölüme ekleyeceğim resim dosyamız ise renkli çıktı alınıp kesilerek bir torba veya kaseye konulacak.Ve sırayla çekim yapılacak. Videoda daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Şimdi bütün dosyalarımız hazır. Oyunumuzu anlatmaya başlayabiliriz.

1-Çıktı aldığımız dosyamızı kesmeye başlıyoruz. Bunu kızımla beraber yaptık çocuklarımızın parmak kasları gelişimi açısından çok önemlidir.

lol bebek bingo oyunu kesme aşaması

lol bebek bingo oyunu

2-Renkli çıktılarımızı önümüze koyuyoruz ve kestiğimiz parçaları da torbamıza atıyoruz. Torbayı iyice karıştırmamız gerekiyor. Bu işlemi kızım benim için yaptı. Biz 2 kişi oynadık sizler 4 kişiye kadar oynayabilirsiniz.

en güzel bingo oyunu

3-Biz lol bebeklerin zerine koymak için renkli manyetik pullar kullandık sizler daha belirgin olması açısından stikır veya başka bir materyal kullanabilirsiniz.Daha sonra torbadan çekim yapmaya geçiyoruz. Detayları için mutlaka videomuzu izleyiniz.

4-Torbadan çekilen lol bebek, ana kartımızda nerdeyse o kareye manyetik pullarımızı koyuyoruz. Yukarıdan aşağıya, sağdan sola veya çapraz şekilde 5 adet pulu tamamlayan bingo oyununu kazanır.

harika lol bebek bingo oyunu

lol bebek bingo oyunu

Oyunu ceren kazandı:)Bu oyunu birkaç defa oynayabilirsiniz. Bittikten sonra da paket halinde bir yere kaldırabilirsiniz. İsterseniz kızınız veya oğlunuz bunu okula götürerek arkadaşlarıyla da oynayabilir. 

bingo oyunu

İyi eğlenceler.

İlgili Makaleler

14 Yorum

  1. Lol bebek resimleriniz çok güzel daha güzel lol bebekler yapabilirsiniz.Benim adım Zeynep Dilek Şahin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu