EĞİTİCİ MATERYALLERİNDİRİMLİ EĞİTİM SETLERİKARMA KONULAROYNARAK ÖĞRENİYORUM

MentalUP Beyin Egzersizleri Ne İşe Yarar?

  • Bu sayfada daha önce de sitemizde yer verdiğimiz muhteşem bir uygulama olan MentalUP beyin egzersizlerinin çocuklara olan katkıları hakkında bilgi veren birtakım görseller mevcuttur.
  • TÜBİTAK tarafından desteklenen MentalUP Programı, Ruh Sağlığı Derneği uzmanları tarafından incelenerek zihinsel gelişim açısından değerlendirilmiş ve bilişsel gelişime olumlu katkıları sebebiyle pedagojik ürün sertifikasına sahip bir uygulama.
  • Bu uygulamada çocukların zihinsel süreçlerini geliştirmeyi hedefleyen etkinlikler, BELLEK,MANTIK VE MUHAKEME,DİKKAT,GÖRSEL ZEKA ve KAVRAMLAŞTIRMA başlıkları altında toplanmış.

Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki bağlantıyı tıklayıp ilgili makaleyi okuyabilirsiniz.

  • MentalUP beyin egzersizleri uygulamasını www.mentalup.net adresine girip üye olarak 3 gün boyunca ücretsiz olan kısımlarını inceleyebilirsiniz.
  • Faydasını gözlemleyen aileler için de %20 indirim sağlayan bir kod paylaşıyoruz. Bu indirim kodu,eviminaltintopu.com ‘un MentalUP Beyin Egzersizleri Uygulaması’na sağladığı destekten dolayı ziyaretçilerine hediye edilmiştir. Tam üyelik almak isteyenler aşağıdaki indirim kodunu kullanarak %20 indirimle sahip olabilir. Güle güle kullanın 🙂
  • İNDİRİM KODU:956664
    NOT: Bu indirim kodu 50 kez kullanıma açıktır. MentalUP bu rakamı haber vermeksizin artırabilir.

çocuklar için beyin egzersizleri çocuklar için beyin gelişimi egzersizleri mental up egzersizleri ile çocuk gelişimi mental up egzersizlerinin çocuğa faydaları mentalup egzersizleri ne işe yarar mentalup egzersizlerinin çocuk gelişimine olan katkısı

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu