twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
12 Nis

Sanat eğitimi üretici bir süreç olarak çocuğu özgür düşünmeye, özgür çalışmaya yöneltmeye çalışır. Sanat eğitimi sürecinde her öğrenci kendi kişiliği doğrultusunda geliştirilmeye çalışılmalıdır. Kendi kişiliği ve eğilimleri doğrultusunda yönlendirilmeli, özgürce kendini ifade edebilme ortamı bulabilmelidir. Üreten, seçen, beğenen, kendini ifade edebilen çocuk içinde yaşadığı toplumun bir üyesi, geleceğinin temsilcisidir.

Bu bağlamda okul öncesi dönemde renk öğretimi çok önemlidir.Hem renkleri öğrenen çocuk hem de çeşitli aktivitelerle gelişimini hızlandıracaktır.Boyama çalışmaları onun gelişimine önemli katkılar sağlayacaktır.Hem de ince motor becerileri gelişecektir.Sanat eğitiminin temellerinden biri olan renk öğretimi etkinliklerini sayfamızda bulabilirsiniz.Yeşil renge ilişkin diğer etkinliklerimizi de sitemizden yararlanarak kullanabilirsiniz.İyi çalışmalar..

anasınıfı_yeşil_renk_öğretimi boyama okul_öncesi_boyama okul_öncesi_yeşil okul_öncesi_yeşil_boyama okul_öncesi_yeşil_kavramlar okul_öncesi_yeşil_meyveler okul_öncesi_yeşil_rengi_öğreniyorum okul_öncesi_yeşil_renk_öğretimi okul_öncesi_yeşil_sebzeler yeşil_aktiviteleri yeşil_kavr yeşil_kavram_öğretimi yeşil_öğretimi yeşil_renk_öğretimi

 

Bir Yorum Yaz:

Preschool Activities,crafts Homeschool,montessori at home