twitter
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
20 Mar

Sitemize özel %30 indirimli z kare eğitim setleri-üstelik kargo ücretsiz

1-Aşağıdaki linke tıkla 

http://www.kontrolyayincilik.com/

2-Sipariş verirken indirim kodu yerine laleceren yaz

3-Güle güle kullanın…

Bu sayfada kızımın çok sevdiği bir eğitim setinden bahsetmek istiyorum.Çocuklarımız için gerçekten muhteşem bir set.Zekare Smart Görsel Dikkat Setleri’ni birçok kişi duymuştur.2-5,4-6,6-9 ve 9-12 yaş grupları için hazırlanmış olan bu setler çocuklarda birçok beceri gelişimini destekliyor.Çocuklar oyun oynayarak hiç farkında olmadan öğreniyorlar.Okul öncesi ve okul çağı çocukları için kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir set.

ZE² Smart Eğitim Setleri’in internetteki fiyatları oldukça yüksek ve maalesef indirim yapılamıyor.Fakat Kontrol Yayıncılık ‘ın sitemize özel indirimleri var.Kontrol yayıncılık’ın sitesinde hediye çeki yazan kısma size vereceğimiz şifreyi yazdığınızda otomatik indirim kazanıyorsunuz.Hem de oldukça güzel bir indirim.Şifre:laleceren.Bu şifre ile alacağınız ürünleri indirimli olarak alıyor aynı zamanda da kargo ücreti de ödemiyorsunuz.

 • 2-5 ,5, ve 4-6 yaş Görsel Dikkat Setleri; 140 TL yerine 98 TL
 • 6-9 ve 9-12 yaş   Görsel Dikkat Setleri; 160 TL yerine 112 TL
 • 6+yaş İşitsel Dikkat  Seti 180TL yerine 126 TL

Şimdi biraz da içerik olarak bu setlerden bahsedecek olursak;

 • Okul öncesi ve okul çağındaki çocuklarda düşünme, algılama ve konsantrasyon becerilerinin geliştirilmesi, günümüzde başarılı bir eğitim ve sosyal hayat için oldukça önemlidir.
 • ZE² SMART eğitim setleri, görsel ve işitsel dikkat gelişimine yönelik hazırlanmış olup; çocuklarda bu alanlarda temel becerilerin güçlenmesine yardımcı olmaktadır.Tamamı işitsel ve görsel algıyı geliştiren oyunlardan oluşan ZE² SMART’ın en önemli özellikleri; kolay anlaşılır olması, sürprizlere açık olduğu için motive edici olması, rekabetten uzak öğrenme üzerine kurulmuş olması ve çocuğa özgüven ve sorumluluk değerlerini katan, kendi kendilerini kontrol edebilecekleri bağımsız bir çalışma fırsatı yaratmış olmasıdır.
 • ZE² SMART Görsel Dikkat Setleri çocukların benzerlik ve farklılıkları ayırt etme, sıralama, gruplama ve analojilerin farkında olma gibi üst düzey düşünme becerileri başta olmak olmak üzere, dikkat, konsantrasyon, analitik düşünme, problem çözme, soyut ve alternatif düşünme ve parça-bütün, şekil-zemin algısı gibi temel kazanımları edinmelerini ve bu kazanımları geliştirmelerini sağlamaktadır.
 • ZE² SMART İşitsel Dikkat Seti işitsel ve görsel algı gelişimini birleştirerek bu iki yeteneği aynı anda pekiştirir. Aktif dinleme, ilişki kurma, sağ ve sol kulaktan gelen farklı sesleri ayırt edebilme, duyulanı arkaplan seslerinden ayrıştırabilme, işitsel hafıza, fonolojik farkındalık oluşturma bu setin temel kazanımlarındandır.
 • Okullarda ve eğitim merkezlerinde üstün zekalı öğrencilere de uygulanan ZE² SMART; çocukların algı gelişimini pekiştirip desteklemektedir. Akademisyen ve psikolojik danışmanlık merkezlerinin tavsiyesi ZE² SMART’ın sadece dikkat eksikliği olan çocuklarda değil; bütün çocuklarda kullanılmasıdır.

Zekare Smart Görsel Dikkat Seti ;

 • 10 adet oyun, 1 adet ölçme ve değerlendirme kitabı
 • 1 adet 8 taşlı eşleştirme paneli
 • 120 oyun, 960 sorudan oluşuyor.

Burada ise 2-5 yaş grubu için hazırlanan Zekare Smart Görsel Dikkat Seti’ni sizlere fikir ermesi adına kitapcıklardan örnek sayfalar ekleyerek tanıtmaya çalıştık.

indirimli eğitim setlerizekare görsel dikkat seti indirimli zekare seti indirimli

 • 2-5 yaş grubuna yönelik hazınlanmış bu set çocukların görsel algı yeteneklerini geliştiren çeşitli oyunlar içerir. Eşleştirme, ilişkilendirme, büyük-küçük kavramı ve renk kavramı gelişen beceriler arasındadır.

okul öncesi eğitim setleri tavsiye en güzel eğitim setleri

 • 2-5 yaş grubu setinde bulunan oyunlar 8 taşlı eşleştirme paneli ile oynanmaktadır. Eşleştirme paneli içindeki taşların ön yüzeyindeki desenler hedef yaş grubuna uygun olarak seçilmiştir. Taşların arka yüzeylerinde ise cevap anahtarlarını oluşturan renkli desenler yer almaktadır.Set içinde bulunan tüm oyunlar eşleştirme paneli ile oynanmaktadır. Eşleştirme paneli, çocuklara oyunları oynadıktan sonra kendi kendilerini kontrol edebilmelerine olanak sağlar. Bu da çocuklara bağımsız bir çalışma ortamı yaratmaktadır.
 • Eşleştirme Oyunları
  Bu kitapta resimler arası birebir eşleştirme oyunlarıyla çocukların görsel algı yeteneklerinin geliştirilmesi amaçlanmış.
okul öncesi zekare eşleştirme etkinlikleri (3)okul öncesi zekare eşleştirme etkinlikleri (1)okul öncesi zekare eşleştirme etkinlikleri (2)
okul öncesi zekare eşleştirme etkinlikleri (4)
 • Renk Oyunları
  Bu kitabın amacı çocuklara temel renk kavramlarını öğretmek ve renk algılarını geliştirmek.

okul öncesi zekare renk oyunları (4)okul öncesi zekare renk oyunları (1) okul öncesi zekare renk oyunları (2) okul öncesi zekare renk oyunları (3)

 • Görsel Zekâ 1-2
  Bu kitapta amaç farklı türden oyunlarla çocukların eğlenerek görsel algı yeteneklerinin geliştirilmesi.

okul öncesi zekare görsel zeka oyunları (2)okul öncesi zekare görsel zeka oyunları (1) okul öncesi zekare görsel zeka oyunları (3) okul öncesi zekare görsel zeka oyunları (4) okul öncesi zekare görsel zeka oyunları (5)okul öncesi görsel zeka geliştirici etkinlikler (3)okul öncesi görsel zeka geliştirici etkinlikler (2)okul öncesi görsel zeka geliştirici etkinlikler (1)okul öncesi görsel zeka geliştirici etkinlikler (4)okul öncesi görsel zeka geliştirici etkinlikler (5)

 • Bağlantı Kurma
  Bu kitapta çocukların çeşitli oyunlarla resimler arasında bağlantı kurarak görsel algı yeteneklerini geliştirmek amaçlanmış.

okul öncesi bağlantı kurma etkinlikleri (1) okul öncesi bağlantı kurma etkinlikleri (2) okul öncesi bağlantı kurma etkinlikleri (3) okul öncesi bağlantı kurma etkinlikleri (4)

 • Oyun Atölyesi
  Bu kitapta amaçlanan farklı türden temel çalışmalarla çocukların görsel algı becerilerini eğlenerek geliştirmelerini sağlamak.

okul öncesi en güzel eğitim setleri (1) okul öncesi en güzel eğitim setleri (2) okul öncesi en güzel eğitim setleri (3) okul öncesi en güzel eğitim setleri (4)

 • İlişkilendirme
  Bu kitapta çocukların farkı resimler arasında ilişki kurma yeteneklerinin geliştirilmesi amaçlanmış.

okul öncesi ilişkilendirme etkinlikleri zekare (2)okul öncesi ilişkilendirme etkinlikleri zekare (1) okul öncesi ilişkilendirme etkinlikleri zekare (3) okul öncesi ilişkilendirme etkinlikleri zekare (4)

 • Oyun Parkı
  Bu kitapta çeşitli oyunlarla çocukların eşleştirme, tamamlama benzerlik ve farklılık görme becerilerinin geliştirilmesi amaçlanmış.

okul öncesi zekare oyun parkı etkinlikleri (4)okul öncesi zekare oyun parkı etkinlikleri (1) okul öncesi zekare oyun parkı etkinlikleri (2) okul öncesi zekare oyun parkı etkinlikleri (3)

 • Dikkat Oyunları 1-2
  Bu kitabın amacı çocukların çeşitli oyunlarla görsel algı yeteneklerini geliştirmek.

okul öncesi zekare dikkat oyunları (4)okul öncesi zekare dikkat oyunları (1) okul öncesi zekare dikkat oyunları (2) okul öncesi zekare dikkat oyunları (3)okul öncesi zekare dikkat etkinlikleri (3)okul öncesi zekare dikkat etkinlikleri (1)okul öncesi zekare dikkat etkinlikleri (2)okul öncesi zekare dikkat etkinlikleri (4)

 • Ölçme ve Değerlendirme
  Kitabın içinde bulunan başarı karneleriyle çocukları ödüllendirebilir, çizelgeler sayesinde ise oyunları oynama sürelerini takip edip, gelişimlerini gözlemleyebilirsiniz.

zekare ölçme değerlendirme (1) zekare ölçme değerlendirme (2) zekare ölçme değerlendirme (3)

 • NASIL OYNANIR?
 • Kontrol panelinde 8 tane resimli taş var.Panel açılarak her bir taş sırayla alınıp, oyun sayfasının üst kapağı  üzerine, her bir sembol ilgili soru alanına denk gelecek şekilde yerleştirilir.Her bir taş oyunda karşılaşılan soruları temsil ediyor.

zekare görsel dikkat seti nasıl oynanır (2) zekare görsel dikkat seti nasıl oynanır (3)

 • Sonra hangi taştan başlanmak isteniyorsa o taş alınır ve soruya bakıp doğru cevabı bulduktan sonra taş panelin alt kısmında cevabın bulunduğu  alanın üzerine yerleştirilir.

zekare görsel dikkat seti nasıl oynanır (4) zekare görsel dikkat seti nasıl oynanır (5) zekare görsel dikkat seti nasıl oynanır (6) zekare görsel dikkat seti nasıl oynanır (7)

 • Her soruyu bu şekilde çözdükten sonra panel kapatıp ters çevrilerek tekrar açılır.Her oyun sayfasının alt kısmında cevap anahtarı bulunmaktadır.Panel tekrar açıldığında cevap anahtarı oluştuysa tüm sorular doğru cevaplanmıştır.Fakat aynısı oluşmadıysa panel kapatılıp sorular tekrar cevaplanabilir.

zekare görsel dikkat seti nasıl oynanır (8) zekare görsel dikkat seti nasıl oynanır (9) zekare görsel dikkat seti nasıl oynanır (10) zekare görsel dikkat seti nasıl oynanır (11)zekare görsel dikkat seti nasıl oynanır (1)

 

 

 

 29 Responses to “Zekare Smart Eğitim Setleri”

 1. semra aydın
  11:57 am on Mart 22nd, 2016

  Kontrol yayıncılığın 2-5 yaş seti için indiriminden faydalanmak istiyorum. Şifre bana nasıl ulaşacak bilgi verirseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim

 2. admin
  9:34 pm on Mart 22nd, 2016

  evimin altın topu facebook adresine mesaj göndererek indirim kodunu alabilirsiniz.
  https://www.facebook.com/Evimin-Alt%C4%B1n-Topu-344803202388117/?ref=bookmarks

 3. burcu
  9:14 am on Mart 25th, 2016

  setın fıyatı nedır. ındırım oranı nedır

 4. admin
  6:10 pm on Mart 25th, 2016

  Burcu hanım 2-5 yaş 5 yaş 4-6 yaş grubu ZE² Smart Görsel Dikkat Setlerinin normal satış fiyatı 140 TL indirim ile 98 TL
  6-9 yaş ve 9-12 yaş grubu ZE² Smart Görsel Dikkat Setlerinin normal satış fiyatı 160 TL indirim ile 112 TL
  6+ Yaş ZE² Smart İşitsel Dikkat Seti normal satış fiyatı 180 TL dir indirim ile 126 TL oluyor.

  Şifre ile tüm setleri %30 indirim ile alabilirsiniz.

 5. ŞAZİYE
  10:02 am on Mayıs 5th, 2016

  ben de kızım için bu setten almak istiyorum 4-6 yaş indirim kodunu alabilir miyim facede aynı isimli iki sayfa var bir tanesini beğendim ve oradan mesaj yazdım yardımcı olur musunuz

 6. admin
  5:08 am on Mayıs 10th, 2016

  Merhaba Şaziye hanım indirim için şifre:laleceren

 7. Çocuklarda Öz Saygıyı Gelişimi | Evimin Altın Topu
  11:34 am on Mayıs 31st, 2016

  […] KAMPANYA:Zekare Smart Görsel Dikkat Setleri’ni birçok kişi duymuştur.2-5,4-6,6-9 ve 9-12 yaş grupları için hazırlanmış olan bu setler çocuklarda birçok beceri gelişimini destekliyor.Çocuklar oyun oynayarak hiç farkında olmadan öğreniyorlar.Okul öncesi ve okul çağı çocukları için kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir set.Bizim de çok severek kullandığımız çocuklarımız için gerçekten özenle hazırlanmış bir set olan ZE² SMART Eğitim Setleri için Kontrol Yayıncılık ‘ın sitemize özel indirimleri var.Kontrol yayıncılık’ın sitesinde hediye çeki yazan kısma size vereceğimiz şifreyi yazdığınızda otomatik indirim kazanıyorsunuz.Hem de oldukça güzel bir indirim.Şifre:laleceren.Bu şifre ile alacağınız ürünleri indirimli olarak alıyor aynı zamanda da kargo ücreti de ödemiyorsunuz.Görselleri ile birlikte ayrıntılı incelemek isterseniz buradan inceleyebilirsiniz. […]

 8. Çocuklarda Yeme Problemi | Evimin Altın Topu
  11:39 am on Mayıs 31st, 2016

  […] KAMPANYA:Zekare Smart Görsel Dikkat Setleri’ni birçok kişi duymuştur.2-5,4-6,6-9 ve 9-12 yaş grupları için hazırlanmış olan bu setler çocuklarda birçok beceri gelişimini destekliyor.Çocuklar oyun oynayarak hiç farkında olmadan öğreniyorlar.Okul öncesi ve okul çağı çocukları için kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir set.Bizim de çok severek kullandığımız çocuklarımız için gerçekten özenle hazırlanmış bir set olan ZE² SMART Eğitim Setleri için Kontrol Yayıncılık ‘ın sitemize özel indirimleri var.Kontrol yayıncılık’ın sitesinde hediye çeki yazan kısma size vereceğimiz şifreyi yazdığınızda otomatik indirim kazanıyorsunuz.Hem de oldukça güzel bir indirim.Şifre:laleceren.Bu şifre ile alacağınız ürünleri indirimli olarak alıyor aynı zamanda da kargo ücreti de ödemiyorsunuz.Görselleri ile birlikte ayrıntılı incelemek isterseniz  buradan inceleyebilirsiniz. […]

 9. Çocuklarda Sosyal Kaygı | Evimin Altın Topu
  4:23 am on Haziran 4th, 2016

  […] KAMPANYA:Zekare Smart Görsel Dikkat Setleri’ni birçok kişi duymuştur.2-5,4-6,6-9 ve 9-12 yaş grupları için hazırlanmış olan bu setler çocuklarda birçok beceri gelişimini destekliyor.Çocuklar oyun oynayarak hiç farkında olmadan öğreniyorlar.Okul öncesi ve okul çağı çocukları için kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir set.Bizim de çok severek kullandığımız çocuklarımız için gerçekten özenle hazırlanmış bir set olan ZE² SMART Eğitim Setleri için Kontrol Yayıncılık ‘ın sitemize özel indirimleri var.Kontrol yayıncılık’ın sitesinde hediye çeki yazan kısma size vereceğimiz şifreyi yazdığınızda otomatik indirim kazanıyorsunuz.Hem de oldukça güzel bir indirim.Şifre:laleceren.Bu şifre ile alacağınız ürünleri indirimli olarak alıyor aynı zamanda da kargo ücreti de ödemiyorsunuz.Görselleri ile birlikte ayrıntılı incelemek isterseniz buradan inceleyebilirsiniz. […]

 10. Aşamalarıyla Kağıttan Hayvanlar | Evimin Altın Topu
  3:24 pm on Haziran 5th, 2016

  […] KAMPANYA:Zekare Smart Görsel Dikkat Setleri’ni birçok kişi duymuştur.2-5,4-6,6-9 ve 9-12 yaş grupları için hazırlanmış olan bu setler çocuklarda birçok beceri gelişimini destekliyor.Çocuklar oyun oynayarak hiç farkında olmadan öğreniyorlar.Okul öncesi ve okul çağı çocukları için kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir set.Bizim de çok severek kullandığımız çocuklarımız için gerçekten özenle hazırlanmış bir set olan ZE² SMART Eğitim Setleri için Kontrol Yayıncılık ‘ın sitemize özel indirimleri var.Kontrol yayıncılık’ın sitesinde hediye çeki yazan kısma size vereceğimiz şifreyi yazdığınızda otomatik indirim kazanıyorsunuz.Hem de oldukça güzel bir indirim.Şifre:laleceren.Bu şifre ile alacağınız ürünleri indirimli olarak alıyor aynı zamanda da kargo ücreti de ödemiyorsunuz.Görselleri ile birlikte ayrıntılı incelemek isterseniz buradan inceleyebilirsiniz. […]

 11. Görsel,İşitsel ve Zihinsel Dikkat Oyun | Evimin Altın Topu
  7:41 am on Haziran 9th, 2016

  […] KAMPANYA:2-5,4-6,6-9 ve 9-12 yaş grupları için hazırlanmış olan Zekare Smart Görsel Dikkat Setleri çocuklarda birçok beceri gelişimini destekliyor.Çocuklar oyun oynayarak hiç farkında olmadan öğreniyorlar. Okul öncesi ve okul çağı çocukları için kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir set.Bizim de çok severek kullandığımız çocuklarımız için gerçekten özenle hazırlanmış bir set olan ZE² SMART Eğitim Setleri için Kontrol Yayıncılık‘ın sitemize özel indirimleri var.Kontrol yayıncılık’ın sitesinde hediye çeki yazan kısma size vereceğimiz şifreyi yazdığınızda otomatik indirim kazanıyorsunuz.Hem de oldukça güzel bir indirim.Şifre:laleceren.Bu şifre ile alacağınız ürünleri indirimli olarak alıyor aynı zamanda da kargo ücreti de ödemiyorsunuz.Görselleri ile birlikte ayrıntılı incelemek isterseniz buradan inceleyebilirsiniz. […]

 12. Çocuklarda Öfke Nöbeti | Evimin Altın Topu
  2:22 pm on Haziran 10th, 2016

  […] KAMPANYA:Zekare Smart Görsel Dikkat Setleri’ni birçok kişi duymuştur.2-5,4-6,6-9 ve 9-12 yaş grupları için hazırlanmış olan bu setler çocuklarda birçok beceri gelişimini destekliyor.Çocuklar oyun oynayarak hiç farkında olmadan öğreniyorlar.Okul öncesi ve okul çağı çocukları için kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir set.Bizim de çok severek kullandığımız çocuklarımız için gerçekten özenle hazırlanmış bir set olan ZE² SMART Eğitim Setleri için Kontrol Yayıncılık ‘ın sitemize özel indirimleri var.Kontrol yayıncılık’ın sitesinde hediye çeki yazan kısma size vereceğimiz şifreyi yazdığınızda otomatik indirim kazanıyorsunuz.Hem de oldukça güzel bir indirim.Şifre:laleceren.Bu şifre ile alacağınız ürünleri indirimli olarak alıyor aynı zamanda da kargo ücreti de ödemiyorsunuz.Görselleri ile birlikte ayrıntılı incelemek isterseniz buradan inceleyebilirsiniz. […]

 13. Bebekler Hakkında İlginç Bilgiler | Evimin Altın Topu
  1:07 pm on Haziran 13th, 2016

  […] KAMPANYA:Zekare Smart Görsel Dikkat Setleri’ni birçok kişi duymuştur.2-5,4-6,6-9 ve 9-12 yaş grupları için hazırlanmış olan bu setler çocuklarda birçok beceri gelişimini destekliyor.Çocuklar oyun oynayarak hiç farkında olmadan öğreniyorlar.Okul öncesi ve okul çağı çocukları için kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir set.Bizim de çok severek kullandığımız çocuklarımız için gerçekten özenle hazırlanmış bir set olan ZE² SMART Eğitim Setleri için Kontrol Yayıncılık ‘ın sitemize özel indirimleri var.Kontrol yayıncılık’ın sitesinde hediye çeki yazan kısma size vereceğimiz şifreyi yazdığınızda otomatik indirim kazanıyorsunuz.Hem de oldukça güzel bir indirim.Şifre:laleceren.Bu şifre ile alacağınız ürünleri indirimli olarak alıyor aynı zamanda da kargo ücreti de ödemiyorsunuz.Görselleri ile birlikte ayrıntılı incelemek isterseniz buradan inceleyebilirsiniz. […]

 14. Konsantrasyon ve Zeka Gelişimi Oyunları | Evimin Altın Topu
  12:43 pm on Haziran 16th, 2016

  […] Kontrol Yayıncılık web sitesinde (www.kontrolyayincilik.com) hediye çeki yazan kısma size vereceğimiz şifreyi yazdığınızda otomatik indirim kazanıyorsunuz.Hem de oldukça güzel bir indirim.Şifre:laleceren.Bu şifre ile alacağınız ürünleri indirimli olarak alıyor aynı zamanda da kargo ücreti de ödemiyorsunuz.Görselleri ile birlikte ayrıntılı incelemek isterseniz buradan inceleyebilirsiniz. […]

 15. Yumurta Kabından Etkinlik Örnekleri | Evimin Altın Topu
  7:25 pm on Haziran 19th, 2016

  […] Kontrol Yayıncılık web sitesinde (www.kontrolyayincilik.com) hediye çeki yazan kısma size vereceğimiz şifreyi yazdığınızda otomatik indirim kazanıyorsunuz.Hem de oldukça güzel bir indirim.Şifre:laleceren.Bu şifre ile alacağınız ürünleri indirimli olarak alıyor aynı zamanda da kargo ücreti de ödemiyorsunuz.Görselleri ile birlikte ayrıntılı incelemek isterseniz buradan inceleyebilirsiniz. […]

 16. Ayşe sunaoğlu
  11:23 am on Temmuz 26th, 2016

  Bende oğlum için almak istiyorum 2-5 yaş nasıl alıcam yardımcı olursanız sevinirim

 17. admin
  8:57 am on Ağustos 1st, 2016

  Merhaba Ayşe hanım http://www.kontrolyayincilik.com/ sitesine girip üye olduktan sonra dilediğiniz ürünü seçip hemen al seçeneği sonrasında hediye çeki kısmına laleceren yazarak ürünü indirimli ve kargo ücreti olmadan sipariş verebilirsiniz.Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.Sevgiler…

 18. Ipek
  1:53 pm on Ağustos 4th, 2016

  Bu indirim kodu ne zamana kadar gecerli.

 19. admin
  9:37 am on Ağustos 9th, 2016

  İpek hanım şu an için herhangi bir süre belirlemedik.Kampanyamız devam etmekte.Dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.Sevgiler..

 20. Nilay
  9:59 am on Eylül 11th, 2016

  Seti indirimli aldık hemen başladık oğlumun çok hoşuna gitti,çok eğitici Teşekkür ederiz

 21. admin
  8:44 am on Eylül 13th, 2016

  Beğenmenize çok sevindik Nilay hanım keyifli günlerde kullanın.Sevgiler…

 22. Şule
  8:41 pm on Kasım 14th, 2016

  9-12 yaş grubu çocuklar için ne gibi aktiviteler var acaba??

 23. Özlem
  8:46 am on Şubat 11th, 2017

  İndirim hala geçerli mi acaba?

 24. admin
  4:36 am on Şubat 12th, 2017

  Evet Özlem Hanım indirimimiz geçerli.

 25. Gamze aydın
  9:44 am on Temmuz 19th, 2017

  Merhabalar
  Umarım iyisinizdir. Şifre aktif değil sanırım. Laleceren yazıyoruz ama kabul etmiyor. Şifre yenilendi mi acaba?

 26. admin
  3:41 pm on Ağustos 1st, 2017

  Kontrol yayıncılık ile yapmış olduğumuz kampanya şuan sonlandı. İleriki tarihlerde olup olmayacağı hakkında site ve facebook hesabımızı takip edebilirsiniz.İlginiz için teşekkürler Gamze Hanım

 27. Esra
  9:47 pm on Ağustos 9th, 2017

  Mrhabalar acaba indirim kodu varmi hala ben almak istiyorum yada yakin zamanda olacakmi?

 28. admin
  8:52 pm on Ağustos 13th, 2017

  Kontrol yayıncılık ile yapmış olduğumuz kampanya şuan sonlandı. İleri ki tarihlerde olup olmayacağı hakkında site ve facebook hesabımızı takip edebilirsiniz.İlginiz için teşekkürler Esra Hanım

 29. Ozge
  6:19 pm on Ocak 1st, 2018

  Merhaba benim oglum 2014 ocak dogumlu yani 4 yasinda su anda 2-4 yasi alsam ina basit mi gelir 4/6 yas mi almaliyim sizce

Bir Yorum Yaz:

Preschool Activities,crafts Homeschool,montessori at home